Vyskúšať metódu iba za 1 €

Máte otázky?

Napíšte priamo autorovi klubu na tomas@nutritionexperts.sk


Najčastejšie otázky

Aké dlhé je trvanie členstva v klube?

Dĺžka trvania členstva závisí iba na vás. Členstvo môžete kedykoľvek zrušiť jedným kliknutím.

Ako funguje platba za členstvo?

Platba za členstvo v klube sa vykonáva platobnou kartou online.Cena 30 dňového členstva bežne stojí 24,90 €. Vy však môžete využiť akciu a získať celých 30 dní iba za 1 €.

Po vyplnení prihlášky uhradíte svojou platobnou kartou svoje členstvo na 1 mesiac a zároveň autorizujete túto kartu k pravidelnej platbe každých mesiac (od začiatku objednávky). Vždy 7 dní pred strhnutím členského poplatku za ďalšie obdobie 1 mesiaca vás na túto skutočnosť upozorníme na váš email tak, aby ste mohli včas reagovať. Bude iba na vás, či sa rozhodnete vo svojom členstve pokračovať alebo ho zrušiť.

Ako môžem svoje členstvo v klube zrušiť?

Keď nebudete chcieť v klube ďalej pokračovať, jednoducho môžete svoje členstvo kedykoľvek zrušiť jedným kliknutím priamo v členskej sekcii alebo emailom na podpora@nutritionexperts.sk, tým skončia všetky opakované platby a ďalšie poplatky už z vašej karty nebudú strhnuté.

Odpovie mi niekto na moje otázky?

Áno. So svojím výživovým poradcom môžete neobmedzene komunikovať  priamo v súkromnom klubovom chate, emailom a rovnako tak dostanete aj prístup do našej FB skupiny - Nutrition Experts, ktorá je určená len pre našich zákazníkov.

Môžem zaplatiť bankovým prevodom?

Bohužiaľ nie, opakované platby je možné z technických dôvodov vykonávať iba platobnou kartou online. V prípade, že nemáte k dispozícii platobnú kartu, či potrebujete pomôcť s platbou, kontaktujte nás na emaily podpora@nutritionexperts.sk a pokúsime sa spoločne nájsť vhodné riešenie.


Výživové poradenstvo INAK

Z pohodlia domova, bez zákazov a nepohodlných zásahov
do životného štýlu

Odhaľte chyby, ktoré vám bránili schudnúť

Revolučná diagnostika odhalí zloženie vášho tela (telesný tuk, svaly, bazálny metabolizmus, nebezpečný viscerálny tuk atď.), príčiny a potraviny, ktoré vám až doteraz bránili v chudnutí. Výsledky získate bez toho, aby ste museli výjsť z domu a absolvovať meranie na prístrojoch.

Schudnite jedlom, bez hladu a nervozity

V klube na vás každý týždeň čaká nový gramážový jedálniček na chudnutie na najbližších 7 dní s presnými hodnotami kalórií, živín i presného počtu ingrediencií pre prípravu každého jedla. Žiadna jednotvárnosť stravovania teda vôbec nehrozí. Súčasťou každého jedálnička je aj nákupný zoznam pre váš jednoduchý nákup. 

Varte ako šéfkuchár a vychutnajte si skvelé dobroty

V klube na vás čaká viac ako 80 chutných receptov s jednoduchou prípravou do 30 minút. Všetky recepty obsahujú presné kroky, ako si jedlo pripraviť, takže to zvládne aj kuchársky antitalent. Sú rozdelené na raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru a starostlivo vybraté tak, aby vám pomohli schudnúť.

Už nebudete na svoje problémy sami

V klube máte k dispozícii kvalifikovaného nutričného špecialistu, ktorý vám bude celý čas k dispozícii. S týmto špecialistom môžete komunikovať kedykoľvek prostredníctvom klubového chatu či emailu a pýtať sa na všetko čo vás zaujíma, alebo využiť taktiež živé vysielania, ktoré sa v klube konajú pravidelne každý mesiac.

Dvaja sú viac ako jeden...

Dvom to ide vždy ľahšie ako jednému. Preto v klube nájdete komunitu priateľských ľudí, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj životný štýl a vydali sa na rovnakú cestu ako vy. Môžete s nimi komunikovať, radiť sa, podporovať, zdieľať s nimi svoje pocity a možno aj získať priateľov na celý život.

Kdo vie, ten vie...

Váš súčasný stav je dôsledok vášho konania. A konanie vychádza z vedomostí. Cieľom klubu je naučiť vás, ako sa máte stravovať, aby ste už nikdy v živote nemali problémy s váhou. Preto v klube nájdete vzdelávacie videa, vďaka ktorým sa naučíte, ako určité potraviny a faktory ovplyvňuje vašu hmotnosť a vaše zdravie.

Nikdy, nikdy, nikdy to nevzdávaj

Motivácia je hlavným kľúčom k tomu, aby ste dosiahli svoj cieľ. Preto vás v klube budeme motivovať k tomu, aby ste pokračovali ďalej aj vo chvíli, keď to už budete chcieť znovu vzdať. Budeme vás ťahať, keď už nebudete vládať a budeme vás dvíhať, keď budete ležať na zemi. Na to sme tu.

Odmeňujeme za vernosť...

Ako člen klubu máte k dispozícii veľké množstvo zliav od našich partnerov a to na kvalitné potravinové doplnky, BIO potraviny, športové oblečenie a športovú obuv, dámsku módu, parfémy, kozmetiku, šperky... Pretože jednoducho chceme, čo najviac pozitívne ovplyvniť váš nový život 😉

Náš príbeh nekončí...

Pretože svet ide neustále dopredu je naším cieľom, aby bol obsah v klube aktuálny. Každý týždeň tak do klubu pribudne niečo nové. Jedálničky, recepty, videa či články na nové, aktuálne témy. Tvorbu obsahu môžete ovplyvniť taktiež vy a to, že navrhnete svoju vlastnú tému


Rozumieme tomu, čo robíme. Žiadne blbosti.

Slová iných vydajú za sto našich.

 • Tomáš Hadžega je výborný v naslúchaní k presným potrebám klientam. Klientovi rozumie práve z dôvodu, že ho dokáže pozorne počúvať. Tomáš dokáže poradiť u každej témy, problém vysvetliť a nasmerovať tak klienta na správnu cestu. Oceňujem na ňom jeho príjemnú a priateľskú komunikáciu aj v prípade zložitejšej témy alebo rozhovoru.
  Name Soňa Sedláčková
 • Chcela by som poďakovať Tomášovi za jeho nápad založiť projekt Nutrition Experts klub. Vďaka nemu som konečne dokázala zhodiť svoje prebytočné kilá, naučil ma ako sa správne stravovať, dával mi cenné rady a hlavne mi bol veľkou oporou a motiváciou.
  Name Katarína Leblová
 • Veľmi oceňujem, že som sa dozvedel potrebné kroky, ako si správne nastaviť svoje stravovanie. Spoločnú konzultáciu považujem za skvelú, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu a môj odkaz pre ostatných znie - Tomáš je spoľahlivá osoba, určite odporúčam jeho služby aj ostatným.
  Name Roman Pojezdál
 • Úprimne, moje výsledky diagnostiky ma šokovali. Uvedomila som si, že je najvyšší čas so sebou niečo robiť a zveriť sa do rúk odborníkom. Neľutujem. Za prvý mesiac mám dole 5 kilogramov a ešte ani zdaľeka nekončím. Jedálničky v klube ma veľmi prekvapili svojou jednoduchosťou, pravidelnosťou a veľmi chutnými receptami. A navyše môžem chudnúť pohodlne z domu bez toho, aby som musela niekam dochádzať.
  Name Andrea Novotná
 • Unikátny projekt Nutrition Experts klubu ma konečne nasmeroval správnym smerom. Hlavným dôvodom prečo som si ho vybrala bol, že neponúkajú žiadne "zázračné tabletky," ale pestrú a pravidelnú stravu. Do svojho stravovania som zaradila pravidelnosť a pridala viac tekutín. Predtým som jedla najmä neskoro večer a takmer vôbec nepila. Táto metóda vás do ničoho nenúti, je to len a len na vás. Keď si niekto myslí, že je to o nejakých zázračných pilulkách, tak sa veľmi mýli. Je to úprave stravy, dodržiavaní rád odborníkov a optimizme.
  Name Hana Randáková
 • Tomáš je profesionál, ktorý sa snaží vždy vyhovieť klientovým potrebám. Cením si jeho  priateľský prístup, pracovitosť a veľkú ochotu pomáhať. Medzi jeho silné stránky jednoznačne patrí odbornosť a rozhľad, ktoré dokážu aj pri náročnejších problémoch posúvať spoluprácu vpred.
  Name Roman Kozar
 • Už dlhšiu dobu som hľadala odborníka na výživu, pretože sa mi ani vyskúšaním množstvom rôznych diét nedarilo znižiť svoju hmotnosť. Nakoľko však pochádzam z malého mesta, kde nemáme žiadneho odborníka, ktorý by mi poradil, bol to môj veľký problém. Našťastie som na internete narazila na ponuku Nutrition Experts klubu a tak som sa rozhodla to vyskúšať. Už po prvom týždni sa moja váha začala prirodzene znižovať. Zrazu som zistila, že sa takmer celý deň cítim nasýtená a moje chute na sladké sú preč.
  Name Michaela Krásnovská
 • Veľmi konkrétne a použiteľné informácie, veľmi príjemným spôsobom podané, veľká ochota a jednoducho cele dobre - vrelo odporúčam!
  Name Milan Straka

100% starostlivosť a šťavnaté informácie

V Nutrition Experts Klube na vás čaká unikátna diagnostika, individuálne odporúčania, jedálničky, recepty, motivácia, podpora experta, metódy a postupy, ktoré sa len tak niekde nedozviete.


Cena 30 denného informáciami nabitého členstva v klube, revolučná diagnostika, 30 denný pestrý, gramážový jedálniček s 84 chutnými receptami, ďalších 42 receptov pre rýchle jedlá, viac ako
3 hodiny vzdelávacích lekcií, priateľská komunita ľudí, motivačné výzvy a 80% zľavy.

To všetko máte k dispozícii po celú dobu trvania členstva a ešte k tomu máte neobmedzené poradenstvo výživového špecialistu. Keď klub nesplní vaše očakávania, vrátime vám
všetky vaše peniaze. Bez otázok. Je to fér ponuka?

Bežná cena 24,90 € (30 dní)

1 € (30 dní)

Chcem vyskúšať metódu iba za 1 €

Svoje členstvo môžete kedykoľvek zrušiť jedným kliknutím.


100% garancia spokojnosti

Keď nebudete s informáciami a so starostlivosťou, ktorú v klube získate spokojný, bez otázok vám vrátime všetky vaše peniaze späť.

100% garancia spokojnosti

Keď nebudete s informáciami a so starostlivosťou, ktorú v klube získate spokojný, bez otázok vám vrátime všetky vaše peniaze späť.

Do konca akcie zostáva: